Digitalizacja

Za pośrednictwem naszego partnera firmy iNCO sp. z o.o. proponujemy Państwu usługę digitalizacji dokumentów.

iNCO sp. z o.o. jest kompetentnym wykonawcą usług w dziedzinie cyfrowej archiwizacji polegającej na przetwarzaniu dokumentów papierowych do postaci cyfrowej. iNCO oferuje usługi cyfryzacji urzędowej dokumentacji archiwalnej, dokumentacji technicznej, geodezyjnej i kartograficznej oraz zbiorów bibliotecznych gwarantując przy tym wyróżniającą się jakość, najwyższy stopień bezpieczeństwa, profesjonalizm, terminowość, niezawodność i konkurencyjne ceny. Świadectwem na rzetelnie wykonywane przez iNCO usługi jest szereg znakomitych referencji wystawionych przez polskich i zagranicznych Zleceniodawców.

  • ISO 9001

    iNCO uzyskało certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2008 w zakresie przetwarzania danych i cyfrowej obróbki dokumentów. Certyfikowany system podlega ciągłej weryfikacji w ramach corocznych i niezależnych audytów zewnętrznych.

  • ISO 27001

    Certyfikat przyznany przez niezależną jednostkę certyfikującą BSI Management Systems potwierdza, iż przetwarzane przez iNCO dane podlegają właściwej ochronie zgodnie z wymaganiami normy ISO/IEC 27001:2005 oraz innymi wymaganiami prawnymi.